Používáte v tuto zimní dobu plácačku na mouchy?

U nás se mušiska vzbudila, sedí na stěnách paneláku, sem tam jedna zabloudí k nám a otravují jak někteří zdejší!

Nejlepší odpověď
gecco

Tady je bezmuchovo…
😉

Další odpovědi
klumprt

Ne, k poskytování odpovědí zde se obejdu bez plácačky, pouze s placatkou. Pak se mi to plácá jedna báseň. 🙂

Lamalam

Jo, u nás na horách tím odháníme vlky a rosomáky. Teď v kruté zimě nám lezou až na zahradu.

Drap

Ne, neni koho plácat.

led

Jedine na odháňanie „zlých myšlienok“. Aj muchy chcú žiť, dožič im to, keď už sa z tohto počasia zbláznili.

honza19hk

mouchy se stahují do tepla,navíc je venku teplo takže občas plácačku použiji.

zjentek

tak ty nežiješ v té idylické chalupě, jak´s tady posílal fotku?

kodl67

Já jo…škrábu se s ní na zádech

Šidlo

sú to strašné potvory.....ale u nás aspoň nie sú veľké kusy, ale naozaj ,,mušie váhy"

no potom sú také malé, že si ich ani včas nevšimnete a skončia v jedle.....

anonym

Ne, mám tu čisto. Ale mouchy se slétají na hnůj a na trus, takže bych pátral tímto směrem.

agentpv

Ano, na jihu Moravy jsou probuzeny muchy, komáři a brouci. Ale na naší chatičce v lese teď mezi okny chrápe asi 1000 berušek – sedmitečných i těch žlutých agresivně-invazivních.