zistan

Používáte v případě nutnosti služeb…

Používáte služeb veřejného WC? Je jich dost a co kvalita?

Nejlepší odpověď
iceT

záleží na tom,kam vejdeš.jak kvalitní bys chtěl veřejné wc?zlatý kliky u dveří,bidet navíc nebo jak?mě stačí když je tam čisto,a dostatek toaletního papíru.Na nádraží v Ol chtějí osm korun za kabinku,ve městě třeba jen 5,u McDonalda taky jen 5,ale pokud si dáš i to jejich jídlo,tak návštěvu wc neučtují.

Další odpovědi
anonym

Rád bych, ale v našem, více jak 50 tisícovém městě není. Kdysi tu byly dvoje a od revoluce ani prd.

briketka10

u nás je jich hodně a jak píše iceT
na nádraží stejný poplatek v Bille
5Kč všude čisto a papíru habaděj
nikde žádný pušinec, jako dřív no
víc se snaží já jim někdy nechám
i kačku navíc myslím, že jim moc
neplatěj žene ?

Drap

Využívám jen vyjímečně při delších cestách. Je známo , že síť takových služeb je velmi řídká a ne vždy prvotřídní kvality.

led

Kto to naozaj súrne potrebuje, nepozerá na kvalitu služieb, ale na dostupnosť, čistotu a bezpečnosť. Či sa pracovníčka usmieva, alebo mračí, na tom v tomto prípade nezáleží. Rýchlo, rýchlo… Ale týchto potrebných verejných priestorov je čim ďalej menej.