bolak

Používáte v pracovní komunikaci nebo když píšete na nějaký úřad, případně objednáváte zboží, taky smajlíky?

Je to dle etikety elektronické komunikace vůbec přijatelné, napsat tam „Mějte se“ a hodit takovéhleho :DDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDD smajlíka?

Nejlepší odpověď
marci1

Nevím, jestli je to přijatelné, ale v úředním styku používat smajlíky mi nepřipadá vhodné. Smajlíky používám v písemném styku jen u příbuzných, známých a kamarádů. 🙂

Další odpovědi
anonym

Nikdy, jedná se o oficiální písemnou komunikaci a tam to nepatří. Dokonce používám různé maily, pro úřady mám jiný a na blbosti taky jiné.

www

Nepoužívám, viz moji podobnou otázku.
To, co uvádíš, je v této poště nepřijatelné, i kdyby byl adresát kamarád.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/pouziva­te-pri-internetove-textove-komunikaci-smailiky

zjentek

smajly mám pro rozkošnou komunikaci ..pro úřady mám insultíky ,o