lexx

Používáte v mobilu hlasovou schránku ?

Neznám nikoho kdo tak činí ani na můj nahraný vzkaz nikdo nikdy nereagoval…je to obchodní lumpárna jak tahat lidem peníze z účtu i za nevyužitou a zcela nepotřebnou službu.

Nejlepší odpověď
Löwe

Nepoužívám a souhlasím.

Další odpovědi
marci1

Ne, nepoužívám. Mám ji vypnutou. Pokud chce se mnou někdo hovořit, ať mi zavolá, až budu „na drátě“. A já chci také mluvit s člověkem ! 🙂

briketka10

Mám ji vypnutou, ale, když někam volám a narazím
na ni štve mě to, protože utratím zbytečně kredit mají
ji ve firmách kam se kolikrát potřebuju dovolat přes den
různí řemeslníci apod. večer je těžko budu shánět taky
je to nevhodné.

JájsemRaibek

Ne nepoužívám. Používám registr zmeškaných hovorů.

isteron

Keď natrafím na hlasovú schránku, neviem prečo, moja ruka má tendenciu tresnúť mobilom o najbližší kameň, alebo zahodiť ho do vody !

odik

Osobně ji nepoužívám. Nicméně znám lidi, kteří ji mají aktivní a skutečně používají (většinou management nebo soukromníci, kteří si nemohou dovolit zaříznout potenciálního zákazníka). Ale souhlasím, že by to mělo být spíše naopak = na začátku bude neaktivní a aktivují si ji jen lidé, kteří ji skutečně chtějí využívat (tak jako kteroukoliv jinou službu).

gecco

Ne – s ´plechovou hubou´ se nebavím…
😉
BTW – klidně si ji vypni, ne?

ReHu

Stejnějak ty. Mám ji vypnutou a lidi, který si ji nechávají aktivní a na vzkazy nereagují mě štvou.
Neznám nikoho, kdo by na vzkaz reagoval.

Luxx

nepoužívám
vždycky jsem si myslela, že hlasové vzkazy fungujou jen v amerických filmech

anonym

Hlasovou schránku nepoužívám,je to žrout peněz.