Používáte v domácnosti dřezový drtič odpadu?

Tváří se to jako dobrý pomocník, ale využije se? Není pak nějaký problém s odpadem?

lahny, ženská je schopná do toho narvat i krabici od mléka a pet láhev 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Nepoužíváme, nejsme tak bohatí aby se jídlo u nás vyhazovalo.A zbytky z okrájené zeleniny či natě jdou v zahradě na kompost.

Další odpovědi
briketka10

Drtič nemám, jen Krtka na dřez a na vanu, když se mi někdy
ucpe mými dlouhými vlasy a ten dřez třeba lógrem od kávy 😁

Drtič by byl dobrej na odpadky, které mi zůstávají po kocourkovi,
když jí paštiky a kapsičky nemám je kam třídit a tak bych je mohla
drtit i zbytky od zeleniny, místo, abych je vyhazovala do popelnice,
když nemám kompost i na další věci.

gecco

Nepoužívám, může jít o dobrou věc, ale nemám potřebu ji zkoušet za cenu rekonstrukce odpadu…
😉

Lamalam

Nepoužíváme, biologický odpad kompostujeme.

tforro

Nemáme, ale pomocník to mlže být dobrý. Hodně to používají v Émerice. Vše co je „bio“ dáváme slepicím. Od šlupek od brambor, zbytků jídla až třeba po zmrzlinu. Tu měli před Vánocema, potřeboval jsem uvolnit místo v mrazáku na kapry 🙂

anonym

Proč bych nepoužíval: www.email.cz/dow­nload/j/tZ8igIP­xUvOXArlbZlOV­phjELaI7pdm_ZYL4br­EgwcQ3yBJph4tTDV0wZ_­rpPPMGREh_Eik/Pru­ser.mp4