ReHu

Používáte utěrky z mikrovlákna?

Čím vás potěšily? Jak vás dostaly a nadchly?

Jsou rozlišeny barvami?
Krom briketky jste se nikdo o barvě nezmínil a není o tom zmínka ani jinde.

Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Při čištění oken nepotřebuju žádný saponát, přejedu sklo jednou mokrou a jednou úplně suchou a je to, žádná šmouha, nic. Perfektně saje, používám v kuchyni, v koupelně, v autě, prostě všude, kde je potřeba.

Další odpovědi
briketka10

Používám růžovou kdysi mi ji dala mamka též
bez použití saponátu na okna a špínu vyčistím
tu mokrou suchou, vyždímanou, špinavou vyperu
v Jelenu.

Doplňuji :
Každý se jednou uklikne stalo se to několikrát tady
každému tady, nebo ne? Tak tedy tu vyždímanou
a špinavou potom vyperu a nechám uschnout.

gecco

Používám…
Nadchly mne schopností nasát vodu…
No – a taky tím, že po umytí (jimi) oken není potřeba ta skla leštit…
__________
Mám světle modrou a dvě tmavě modré, viděl jsem ještě žlutou a růžovou – ale nevšiml jsem si nějakých funkčních rozdílů mezi barvami…
😉

lukas1912

ano ja použivam zase pro pc LCD monitori-tableti-fotoaparati-mobili a dalši ješte k tomu mam specialni pena prino urcete to tito LCD ode produkti seženete v pc technice

mosoj

Používám, ale v dílně. Za přispění čisticího prostředku čistí o něco lépe.
To je ale vše . Na nadšení je toho málo.

Na okna používám toto :
http://www.kar­cher.cz/cz/Vy­robky/Home__Gar­den/istic_oken/16334300­.htm?cid=cz-SEA-gQpm9pyAlEGNI­uh4dmhSdw&cid=cz-SEA-b5Ri81DUGUGJkYQ­LvzVvqg

Jenom to stálo asi o tísícovku méně.

marci1

Používám je, barvami rozlišeny nejsou, ale měla jsem jednu bleděmodrou, trochu se stříbrným nádechem a byla opravdu výborná. Jinak je používám běžně. Na okna, skleněný stůl, zrcadla apod. 🙂

briketka10

Stačilo napsat – ad : briketka10, jako to píší ostatní zde,
nebo někdo píše to : briketka10 nikdy s velkým B.
Např. arygnoc mi tak říká, protože je slovák. A vidíš, že
nepíšu jeho nick s velkým A a není to ani začátek věty ?
Prostě nikdy, se ten nick nezaměňuje. A nejedná se o
začátek věty – vždy oslovujeme jen nickem.

briketka10

Tu žlutou nemám roztrhal mi ji kocour jinak,
když píšeš o začátku věty je to i tak můj nick
a ten nezačíná velkým B i když je to začátek
věty, nebo není.
http://www.udrzba­.cz/bmz_cache/a/a5dd898f­9ea5c10c738596­758aab9528.ima­ge.290x290.jpg

ReHu

Přestože je tvůj nick s malým b, začátek věty se vždy píše s velkým písmenem.
Také používání interpunkce ve větě často mění význam věty.
A lze předpokládat, že barva utěky nehraje roli. Spíše výrobce.

briketka10

ReHu

nikdy si neodpustíš rejpání do mě có jakou máš Ty ? když
se tak ptáš mám i tu zelenou a dvě modrý, abys věděla, ta
růžová je prostě ze všech nejlepší a na to rejpání si vyber
prosím Tě někoho jinýho a jsem briketka10 s malým b měj
se.

ReHu

Já nerejpu, jen jsem se ptala.
A malé b?
Je to začátek věty.

ReHu

Briketko,
Já bych koupila zelenou.
Jak mám chápat tuto část věty …tu mokrou suchou, vyždímanou, ...... ?