pusinka50

Používáte tu někdo prohlížeč Chrome (ve Windows)?

Poslední dobu mi stále chodí meily na můj meil, pod kterým jsem zaregistrovaná na facebooku.com. Odesílací adresa meilů je:> Facebook (security@facebookmail.com.

V textu mi to píše:>

„Někdo se nedávno přihlásil k vašemu účtu z nového prohlížeče nebo zařízení. Byli jste to vy?
V okolí místa Ceska, Czech Republic“.
Pak následuje výzva „Zkontrolovat přihlášení“.
Po rozklikknutí to chce můj e-mail nebo telefon a heslo na facebooku. Ta stránka vypadá takhle:
https://www.fa­cebook.com/lo­gin.php?next=https%3A%2­F%2Fwww.facebo­ok.com%2Flogin_a­lerts%2Fstart%2F%3Ffbid%­3D1131777313515720.

Nikdy jsem se na tuto stránku nepřihlásila a také jsem již pro jistotu změnila 2× své heslo na facebooku..

Chodí vám to někomu také? Je to Spam, nějaký hecker? Mohu si pro tuto odesílací adresu s klidným svědomím nastavit v meilu „Filtr“, nebo tomu mám věnovat pozornost?

Zkontrolovat přihlášení

Spravovat upozornění

Nejlepší odpověď
quentos

Používám Chrome i facebook a nic takového mi nechodí…

Další odpovědi
anonym

Nepoužívám,jsem proti sledování osobních dat z google chrome.

jáára

Chrome používám, knihu xichtů nikoliv.
když chceš něco ukázat, tak musíš udělat screenshot a ten někde vystavit.
nějakej odkaz na facebug co funguje tobě, nebude fungovat nikomu jinýmu.

FikeCZ

Upřímně chrom jsem na počítači dlouho měl .. Ale po dalších jejich užasné aktualizaci je to prohližeč na nic :) Ted mám Maxthon nemužu si stěžovat :)

Lamalam

Nepoužívám Windows, nepoužívám Chrome.