Matthew

Používáte tarif nebo kredit ??? :)

Já mám už osm roků kredit a jsem spokojený. Dobitím kreditu na 300 jsem vysmátý na měsíc někdy i na dva. Jak to máte vy ? :) Zajímalo by mě, co používáté, popřípadě za kolik si dobíjíte nebo jestli se vám vyplatilo přejít na paušál :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Používám kredit

Po špatných zkušenostech s operátory a jejich machinacemi s účtem, používám kredit.
K dnešnímu dni už mám také spoustu výhod, všechno je průhlednější a jsem nezávislá.

Další odpovědi
Sůwa

Používám tarif

Používám paušál od Vodafone – nabito 119 ( za 119,– ) neprovolaná částka se přesouvá do dalšího měsíce, po minutě volání se počítá po vteřinách. K tomu mám mobilní připojení na internet, na další dva roky mi přiznali slevu 50%. Platím přes internetbanking, mám nastaveno přímé inkaso, takže jsem přímo vychechtaná 🙂

anonym

Používám kredit

Doplňuji:
sice dražší, ale nezávislý

anonym

Používám tarif

Za 119 Kč měsíčně a jsem taky vysmátý.

odpomass

Používám kredit

Doplňuji:
Provolám max 100,–/měsíc. Ke komunikaci mám primárně jiné prostředky ;)

samicek333

Používám tarif

Já si mohu přes měsíc volat jak chci a pak to platím na konci měsíce. Pokud limit volných minut nepřekročím, přesová se mi ti na další, pokud ano, doplatím si, ale to se mi ještě nestalo. K tomu ještě mám volání pár mým příbuzným, kteří tuto službu také využívají, zdarma.

Drap

Používám tarif

Už řadu let

quentos

Používám tarif

kolem 600–700 měs., níž to poslední dobou nedávám :{/>

Funna

Používám tarif

měsíčně za 12 Kč (vč. DPH .-)…a kupodivu některých mi to bohatě stačí…

dudu

Používám kredit

Bedy

Používám tarif

Tarif máte vždycky. Otázka by měla být spíš Používáte paušál nebo kredit (ideálně předplacenku)?

Já mám U:fona a ten nabízí pouze paušál. Ale mám ho nulový – mám ještě starý dobrý tarif Nonstop mobil Za nula 😉
Ve srovnání s konkurečním nulovým paušálem od O2 nebo Vodafone výhodnější. T-mobile nulový paušál nenabízí.

LejdyTerr

Používám tarif

Doplňuji:
Nevím, jak ostatní vyžijou s tak málem, já jsem ráda, když se s paušálem vejdu pod 700:-)

sevos

Používám kredit