Avatar uživatele
Sůwa

Používáte software dodávaný s komapaktem na instalačním CD?

Zatím jsem si bohatě vystačila s programy na úpravu fotek Picasa 3, Photofitre, případně GIMP portable, koupený Zoner jsem dokonce odinstalovala. U nového kompaktu je podobný program na CD-R, ale o jeho výhodách mám určité pochybnosti. Mám ho ponechat, nebo zrušit? Zatím mi jen zabírá místo na HDD, musím trochu šetřit 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, anonym, jirkajirka před 4064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Pokud to není nutné, tak žádný software z CD k zařízení neinstaluji. Instaluji jen a jen ovladače.
V řadě případů je totiž ten přiložený software k ničemu. Buď použiju své oblíbenné programy – v případě práce s obrázky to je GIMP.
Pokud mi nenapíšete, co to je za kompakt nebo ještě lépe, co je to za program, tak nemohu soudit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

to je jen a jen na tobe…ktery zvolis a co budes mit na pc …ja pouzivam prave ten odinstalovany zoner photo studio 14…asi si poridim novou 15 jsem snim spokojen..nesetri nistem porid si externi HDD zase az tak silene drahy nejsou ne?…http://externi-harddisky.hle­dejceny.cz/ proc se omezovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirkajirka

Souhlasím Pro běžného uživatele Picasa 3 nejlepší,jed­noduché a srozumitelné ovládání.V mi­nulosti jsem koupil Zoner 12 profesionál ale bohužel mi nevyhovuje dost složitý.Nepoužil jsem ho prakticky nikdy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Na pořízení externího HDD se chystám, zatím sbírám informace 🙂

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika