Miroslavst

Používáte skype pro komunikaci?

Používáte skype pro komunikaci s okolím nebo jiný prostředek? Já raději skype, protože icq mi moc nešlo.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano používám, komunikuji tam se svou rodinou a přáteli.

Další odpovědi
SinceX

Samozřejmě Skype je neodělitelný pro lidi, kteří potřebují s někým mluvit osobně a ne zdlouhavě psát zprávu..:) Skype je prostě nejlepší :))

lorja

Používám skype hlavně na rozhovory se synem a svými rodiči.Také spolupracuji s jednou studentkou na její magisterské práci.I když jsme každá z jiného města,můžeme spolu konzultovat a upřesňovat potřebná témata právě pomoci skypu.

Wareg

Dřív jsem používal pouze ICQ, ale nedávno jsem přešel na Skype (hlavně pro telefonování) a musím říct, že bych už neměnil. Je to super. Hraji občas na netu se známými on-line společenské hry, a tak se můžeme bavit a zároveň hrát.

led

Áno, ale bojím sa doby, keď Skype skončí, ako sa vyhrážajú

Jahoda

Ano. Tento způsob komunikace mi plně vyhovuje. Navíc se dá přes Skype volat zdarma, takže nevidím žádný problém. Jsem moc ráda, že jsem se přes Skype spojila se svou sestrou, která je na Novém Zélandě a s mnoha dalšími lidmi. 🙂

vecernice

Mám oboje,ale využívám skype,protože jsem se přizpůsobila ostatním.

anetadela1

Dřív ano, teď už ne. Buď je to FB nebo mobil.

anonym

taky dávám přednost Skype,jelikož mám webovou kameru,tak můžeme vidět tu nejmenší vnučku každý večer na netu.je to bezva.

georga

Dávám též přednost Skype,jelikož mám webovou kameru,tak můžeme vidět všechny svoje vnoučata a komunikovat s celou svojí rodinou každý večer na netu.Naše rodina je daleko od nás vzdálena a přes Skype se vidíme a mluvíme spolu celé hodiny. Je to bezva.

Lucimia

Používám někdy, když mi nejde ICQ, windows messenger. 🙂

janek

mam radši ICQ