Avatar uživatele
Miroslavst

Používáte skype pro komunikaci?

Používáte skype pro komunikaci s okolím nebo jiný prostředek? Já raději skype, protože icq mi moc nešlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Ano používám, komunikuji tam se svou rodinou a přáteli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Samozřejmě Skype je neodělitelný pro lidi, kteří potřebují s někým mluvit osobně a ne zdlouhavě psát zprávu..:) Skype je prostě nejlepší :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lorja

Používám skype hlavně na rozhovory se synem a svými rodiči.Také spolupracuji s jednou studentkou na její magisterské práci.I když jsme každá z jiného města,můžeme spolu konzultovat a upřesňovat potřebná témata právě pomoci skypu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Dřív jsem používal pouze ICQ, ale nedávno jsem přešel na Skype (hlavně pro telefonování) a musím říct, že bych už neměnil. Je to super. Hraji občas na netu se známými on-line společenské hry, a tak se můžeme bavit a zároveň hrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Áno, ale bojím sa doby, keď Skype skončí, ako sa vyhrážajú

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano. Tento způsob komunikace mi plně vyhovuje. Navíc se dá přes Skype volat zdarma, takže nevidím žádný problém. Jsem moc ráda, že jsem se přes Skype spojila se svou sestrou, která je na Novém Zélandě a s mnoha dalšími lidmi. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Mám oboje,ale využívám skype,protože jsem se přizpůsobila ostatním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Dřív ano, teď už ne. Buď je to FB nebo mobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

taky dávám přednost Skype,jelikož mám webovou kameru,tak můžeme vidět tu nejmenší vnučku každý večer na netu.je to bezva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
georga

Dávám též přednost Skype,jelikož mám webovou kameru,tak můžeme vidět všechny svoje vnoučata a komunikovat s celou svojí rodinou každý večer na netu.Naše rodina je daleko od nás vzdálena a přes Skype se vidíme a mluvíme spolu celé hodiny. Je to bezva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Používám někdy, když mi nejde ICQ, windows messenger. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek

mam radši ICQ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek