Kubas11

Používate skryté titulky v televizi na teletextu ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

nepoužívám teletext.

Další odpovědi
casey

Ne

titulky pouzivam jen u originalniho zneni. Kdyz nechci nikoho rusit, pouziji sluchatka

anonym

Ano

Mohla být ještě mezivarianta – jen občas, ojediněle apod., k níž bych se přiklonil.
Např. na ČT2 bývají také uváděny filmy v původním znění s titulky.

anonym

Ano

V případě,že zvuk musím ztišit,aby nebyl nikdo rušen.

Jikra

Ne

atriplex

Ne

Děda Louda

Ano

Občas, v případě potřeby.

Fildas

Ne

vivatis2-

Ano

Na teletextu jsem celkem často!

Já...

Ne

filva

Ne

samicek333

Ne

Skryté titulky v teletextu nepoužívám, ale když mám nějaký film, většinou si ho pouštím v angličtině s českými titulky, je to mnohem lepší než český dabing…

honza19hk

Ano

jen občas,když mi náhodou utěče fotbal