Avatar uživatele
pekynka

Používáte proutěné košíky?

nabídka je veliká, používáte košíky jako úložný prostor a kde nejčastěji?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, anonym, Jahoda, anonym, BEAES, aramah, PostApMan před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Malé košíky, spíš ošatky, na odkládání drobných předmětů, na pečivo atd. Košíky s uchem na trhání ovoce, na sběr hub aj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

..na houby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mam je v kuchyni obyvacim pokoji,ja to nakoupila v Ikee,tam to cenove slo,jinak jsou dost drahy jen na pradlo co mam,jsem vysazela nemaly peniz a je pritom maly prdola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano používám před rokem jsem si ho dovezla z Polského Těšína jeden mám v obýváku a druhý u děcek v pokojíčku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, používám. Mám doma košíčky, do kterých dávám o Vánocích ořechy, sušené jablíčka atd. V létě je nacpu ovocem. Dále máme ošatky na pečivo apod. Vlastníme i proutěný koš či stojan na noviny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Mám asi 3…jeden na šitíčko i s poklopem, druhý jako ošatku na velikonoční vajíčka a ten třetí na houby a plody naší zahrádky. Mám ráda přírodní věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

Používám, ale si je i upletu z papírových ruliček a nalakuji je, mám je všude a i rodině jsem je rozdávala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já mám ráda koše, košíčky a mám jich několik na prádlo na ovoce atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lurenka

Jak je ten koš veliký? Kolik se tam toho vejde?

Avatar uživatele
Honzin8

Jak je ten koš kvalitní? Hledám pro ženu k narozeninám. Přeje si nový a sám nic moc nevymyslím. Díky moc za info.

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Hele, my od bakly ten koš máme a super. Nemůžeme si stěžovat. Je fakt kapacitní, takže pohoda :) Jinak budou tam dny Marianne, tak určitě mrkni.

Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, používám… Mám je hlavně v koupelně a pak v ložnici. Měla jsem ho i na špinavé prádlo, ale to mi nevyhovovalo, protože se tam prádlo zachycovalo… Mám teda na prádlo tento koš https://www.ba­kly.cz/villa-collection-kos-na-pradlo-s-vikem-nature-30x40x60-cm-340463 a s ním jsme spokojená moc.

před 1027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek