pekynka

Používáte proutěné košíky?

nabídka je veliká, používáte košíky jako úložný prostor a kde nejčastěji?

Nejlepší odpověď
annas

Malé košíky, spíš ošatky, na odkládání drobných předmětů, na pečivo atd. Košíky s uchem na trhání ovoce, na sběr hub aj.

Další odpovědi
PostApMan

..na houby.

anonym

Mam je v kuchyni obyvacim pokoji,ja to nakoupila v Ikee,tam to cenove slo,jinak jsou dost drahy jen na pradlo co mam,jsem vysazela nemaly peniz a je pritom maly prdola.

panenka

Ano používám před rokem jsem si ho dovezla z Polského Těšína jeden mám v obýváku a druhý u děcek v pokojíčku.

Jahoda

Ano, používám. Mám doma košíčky, do kterých dávám o Vánocích ořechy, sušené jablíčka atd. V létě je nacpu ovocem. Dále máme ošatky na pečivo apod. Vlastníme i proutěný koš či stojan na noviny. 🙂

BEAES

Mám asi 3…jeden na šitíčko i s poklopem, druhý jako ošatku na velikonoční vajíčka a ten třetí na houby a plody naší zahrádky. Mám ráda přírodní věci.

Kajra

Používám, ale si je i upletu z papírových ruliček a nalakuji je, mám je všude a i rodině jsem je rozdávala

aramah

Já mám ráda koše, košíčky a mám jich několik na prádlo na ovoce atd.

Lurenka

Jak je ten koš veliký? Kolik se tam toho vejde?

Honzin8

Jak je ten koš kvalitní? Hledám pro ženu k narozeninám. Přeje si nový a sám nic moc nevymyslím. Díky moc za info.

Sabulak

Hele, my od bakly ten koš máme a super. Nemůžeme si stěžovat. Je fakt kapacitní, takže pohoda :) Jinak budou tam dny Marianne, tak určitě mrkni.

GabulkaA

Jojo, používám… Mám je hlavně v koupelně a pak v ložnici. Měla jsem ho i na špinavé prádlo, ale to mi nevyhovovalo, protože se tam prádlo zachycovalo… Mám teda na prádlo tento koš https://www.ba­kly.cz/villa-collection-kos-na-pradlo-s-vikem-nature-30x40x60-cm-340463 a s ním jsme spokojená moc.