kupkina

používáte přehazovačku?

Nejlepší odpověď
ten který je

Pokud máte na mysli přehazovačku u jízdního kola,tak ano a pokud myslíte tzv.přehazovačku která přikrývá pleš tak to nemusím – vlasů mám zatím dostatek. 🙂

Další odpovědi
BEAES

Pouze na kole, u chlapů ji hoooodně nemusím!

anonym

Já naštěstí nemusím.Ale nejde si nevšimnout,že nám „přehazovačkářů“ rapidně ubylo.Nenarostly jim druhé vlasy,to tedy ne,právě naopak.Dnes je „in“ mít holou hlavu.Naštěstí.Jak pro ně, tak pro okolí. A – za to,jak nám vlasy padají,nebo ne,nikdo nemůže.

oskar

Zatim ještě mam vlasu dost,da se řict,že hodně.

Jawák

Když jsem jednou zjistil že mám malou hlavu na mé množství vlasů nechal jsem se oholit na 12mm a je klid,zahodil jsem i hřeben.Je to pohodlné a někdo tu psal že i IN.