tony2412

Používáte plnící sady do tiskáren?

Chci si koupit plnící sadu do tiskáren protože je to výrazně levnější 100 ml 110 kč a koupení cartridge 9 ml černá zhruba od 350 kč,a to budu potřebovat brzo i barevnou a ta je ještě dražší,je to podle mě strašně předražený,ale docela se toho bojím,slyšel jsem že to jde plnit dost blbě a někdo to ani nezvládne,já vím že si to můžu nechat odborně naplnit,jaké máte zkušenosti s plnícíma sadama?A jaké zkušenosti máte s neoriginálníma kazetama?Mám Canon a jsou drahý jako kráva :o) Se skoro vyplatí koupit novou tiskárnu!!

Nejlepší odpověď
anonym

Koupil jsem sadu do HP tiskárny, naplnil, ale nešla černá a barvy nebyly na papíře,(fotkách) takové, jak z originálních náplní. To byl můj poslední kup plnících sad!

Jugare, opravdu máš dost natištěných svých parte?Aby došlo na všechny, kteří tě nemají rádi!

Další odpovědi
gecco

Tady máš podobnou otázku a pár odpovědí – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyplati-se-koupit-neoriginalni-cartridge-do-tiskarny-konkretne-do-canon-mg6450
😉
Pokud jde o Refill, doporučuju je ještě méně, než neorigo cartridge…

ReHu

Už ne. Nebyla jsem spokojená z více důvodů.
Pak jsem kupovala orig., nyní jsem koupila z Tonery-levně a zatím dobrý.

anonym

Já mám natisknuto dost,už jí ani nepotřebuju.

mosoj

Proč kupuješ originály. To si může dovolit jen gecco.
Mám již třetí tiskárnu Canon a na nic jiného než neoriginál netisknu již cca 20 let( hlavně fotografie).
Ovšem není výrobce jako výrobce. Při použití kazet od KMP ti garantuji, že tě tiskárna nezaschne a barvy jsou k nerozeznání od originálu. Cena je také víc než příjemná. Kazety jsou s čipem, takže všechny funkce tiskárny zůstávají zachovány.

http://www.kmpshop­.cz/

Nedávno jsem zkusil kazety od Lidla a během 14 dnů začala tisková hlava zasychat. Takže jsem se rychle vrátil ke KMP. Totéž dělal inkoust i od jiných výrobců.

Refil není problém, ale je třeba s tím mít zkušenost ( třeba opětovné hermetické uzavření kazety !!). Taktéž platí, že není inkoust jako inkoust. Navíc pokud nemáš reseter na čipy, nebude ti tiskárna ukazovat stav inkoustu a jsi odkázán pouze na vizuální kontrolu kazety. Nezapomeň, že po každém vyndání kazety a jejím vrácení Canon tiskárna čistí a čistí. Takže vlastně mrhání drahým inkoustem. Takže ručím za KMP.

cochee

Nepoužívám. Mám jen laserovky a malou spotřebu, takže mi náplně vydrží řádově roky.

Luxx

taky mám tiskárnu Canon.. používám refill kit http://tisknu­zatretinu.cz/pg-512/crocodile-510-a
plnění je jednoduché jak facka.. ale asi záleží na konkrétní cartridge..
plnící sada je nejlevnější varianta a za mě bezproblémová