Avatar uživatele
tony2412

Používáte plnící sady do tiskáren?

Chci si koupit plnící sadu do tiskáren protože je to výrazně levnější 100 ml 110 kč a koupení cartridge 9 ml černá zhruba od 350 kč,a to budu potřebovat brzo i barevnou a ta je ještě dražší,je to podle mě strašně předražený,ale docela se toho bojím,slyšel jsem že to jde plnit dost blbě a někdo to ani nezvládne,já vím že si to můžu nechat odborně naplnit,jaké máte zkušenosti s plnícíma sadama?A jaké zkušenosti máte s neoriginálníma kazetama?Mám Canon a jsou drahý jako kráva :o) Se skoro vyplatí koupit novou tiskárnu!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Koupil jsem sadu do HP tiskárny, naplnil, ale nešla černá a barvy nebyly na papíře,(fotkách) takové, jak z originálních náplní. To byl můj poslední kup plnících sad!

Jugare, opravdu máš dost natištěných svých parte?Aby došlo na všechny, kteří tě nemají rádi!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Tady máš podobnou otázku a pár odpovědí – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyplati-se-koupit-neoriginalni-cartridge-do-tiskarny-konkretne-do-canon-mg6450
😉
Pokud jde o Refill, doporučuju je ještě méně, než neorigo cartridge…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Už ne. Nebyla jsem spokojená z více důvodů.
Pak jsem kupovala orig., nyní jsem koupila z Tonery-levně a zatím dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám natisknuto dost,už jí ani nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Proč kupuješ originály. To si může dovolit jen gecco.
Mám již třetí tiskárnu Canon a na nic jiného než neoriginál netisknu již cca 20 let( hlavně fotografie).
Ovšem není výrobce jako výrobce. Při použití kazet od KMP ti garantuji, že tě tiskárna nezaschne a barvy jsou k nerozeznání od originálu. Cena je také víc než příjemná. Kazety jsou s čipem, takže všechny funkce tiskárny zůstávají zachovány.

http://www.kmpshop­.cz/

Nedávno jsem zkusil kazety od Lidla a během 14 dnů začala tisková hlava zasychat. Takže jsem se rychle vrátil ke KMP. Totéž dělal inkoust i od jiných výrobců.

Refil není problém, ale je třeba s tím mít zkušenost ( třeba opětovné hermetické uzavření kazety !!). Taktéž platí, že není inkoust jako inkoust. Navíc pokud nemáš reseter na čipy, nebude ti tiskárna ukazovat stav inkoustu a jsi odkázán pouze na vizuální kontrolu kazety. Nezapomeň, že po každém vyndání kazety a jejím vrácení Canon tiskárna čistí a čistí. Takže vlastně mrhání drahým inkoustem. Takže ručím za KMP.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nepoužívám. Mám jen laserovky a malou spotřebu, takže mi náplně vydrží řádově roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

taky mám tiskárnu Canon.. používám refill kit http://tisknu­zatretinu.cz/pg-512/crocodile-510-a
plnění je jednoduché jak facka.. ale asi záleží na konkrétní cartridge..
plnící sada je nejlevnější varianta a za mě bezproblémová

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet