Stříbrný

Používáte normálně slova ohambí, prsa, přirození, soulož, nebo se stydíte?

Nedávno jsem na odpovědích četl otázku a tato slova byla opsána jko za středověku.
Doplňuji:
A jak je tomu u dětí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Osobně nemám problém požádat třeba paní v masně o kuřecí ňadra - jednou mi dokonce málem chtěla ukázat ty svoje ;-) nebo v případě ženského spodku s oblibou používám slovo klín.
U chlapa prostě přirození.

Myslím, že tato slova nejsou nijak vulgární a dají se použít kdykoliv. Samozřejmě záleží s kým a o čem mluvíte, ale před dámou bych rozhodně o intimních částech jejího těla nemluvil jako B. Polívka ve filmu Dědictví...

Další odpovědi:

Žádný problém. Jsou podstatně horší slova.
Děti? Ty jsou učenlivé a bez zábran.Někdy jednomu spadne čelist.

Zlatý

ohanbí moc ne, to je na mě příliš knižní. OStatní ano a bez problému; problém spíš mají někteří posluchači, kteří jsou zvyklí chodit kolem horké kaše. Nechápu...

Pokročilý

Záleží s kým mluvím a na situaci, ale problém s těmito slovy nemám.

Bronzový

Ohambí tedy nepoužívám, ale to ostatní běžně. Sice je pravda, že se svým manželem to označujeme kapánek jinak (to snad chápete), ale až budu o sexu jednou rozmlouvat se svojí dcerou, tak budu pravděpodobně používat taková slova. Jinak si nemyslím, že by na tom bylo něco, zač by se člověk měl stydět. K člověku to patří a tahle slova to jenom označují.

Bronzový

Slova "ohanbí a vagína" nepoužívám. Jinak normálka. Moje holky mají prdelku nebo pipinku a kluci maj pindíka. Přes pusu by mi nešlo, kdybych měla třeba dceři říct: umyj si vagínu. A mladší dcera to u kluků nazývá "bobek" :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.