Kiti

Pouzivate neslazene kondenzovane mleko? K cemu je dobre?

Odpovědi
cochee

Já osobně ne; máti to používá do některých receptů – je to hlavně kvůli „hustotě,“ která je v těch receptech potřebná. Kdybys chtěla použít normální mléko, asi bys je musela dlouho a hlavně pomalu vařit a zahušťovat, mléko při vaření jak známo silně pění a má tendenci přetékat z nádoby. Ty recepty teď nevím, asi se jedná o nějaké krémy do různých pečených sladkých věcí nebo možná i něco s pudinkem.

kolmano

Občas i neslazené do kávy nebo čaje, ale nejčastěji na vaření