Používáte někdo službu Skydrive od Microsoftu? Jak jste spokojeni?

Právě uvažuji o nějakém dobrém uložišti a Skydrive mi přijde zatím jako nejlepší. Mám v plánu digitalizovat velké množství starých rodinných fotografií a uložit je na bezpečné místo s tím, že je budu mít po ruce. Člověk nikdy neví, co se může přihodit. Na Skydrive se mi líbí provázanost s Windows 8 a základní kapacita.
Doplňuji:
No co se týče nahoty, tak jsem tam na pár fotkách jako mimino. Tak snad to nebudou klasifikovat jako dětskou pornografii. Ostatně američani jsou na to dost blbí. Jsou to fotky z rodinných alb, takže i mé dětství.

Nejlepší odpověď
cochee

Nejlepší úložiště je jiný harddisk. Jestli si myslíš, že cloud je, jak píšeš, bezpečné místo, tak bys o tom měl ihned zapřemýšlet. Mi to připadá stejná levárna jako Facebook, chytají se na to i jinak naprosto rozumní lidi a to jen díky marketingovým sladkým řečičkám. Nechápu. Já bych si do cloudu neuložil a taky neuložím ani byte.

Další odpovědi
Orange

Používám, ale našlo by se pár věcí, které bych zlepšil. Hlavně mi vadí, když třeba hodím do SkyDrive složky aktualizovaný nějaký soubor, tak se nahrává znovu celý, tohle má Dropbox vyřešené mnohem lépe. Jinak u fotek pozor na nahotu, MS tohle hlídá a může dojít k blokaci celého účtu a občas je to kvůli prakticky nezávadným fotkám.

Bedy

Na nahé fotky dávat pozor všude – nejhorší v tohle je Google drive, tam opravdu pozor.
Skydrive mám hodně dlouho, mám tam řadu fotek. Výhodou je opravdu snadný přístup a velikost 7GB zdarma (Dropbox a Google drive nabízí méně). A ta provázanost s Windowsem tam je opravdu výborná a já osobně to zejména oceňuji u mobilu – pokud máte mobil s Windows Phone, tak tam to je opravdu úžasné.

anonym

nepouzivam, lepe se mi osvedcila sluzba http://drive.go­ogle.com … tzv Google Disk