Miroslavst

Používáte někdo google earth?

Používáte někdo google earth? Myslím tu aplikaci, kde se zobrazí zeměkoule a po zadání údaje místa vám najde to místo a vy si jej můžete přiblížit-satelitní mapa.
Jde mi o to, že se mi tam objevují jako fialové až bílé obdelníky. To znamená co?
Je to jen někde a v některých místech. Myslím, jestli to není třeba nějaká tajná oblast a tím je vidět hůř a ne tak podrobně.
Co myslíte?
Děkuji

Nejlepší odpověď
PostApMan

Google Earth je sbírka fotografií pořízených komerčními,NASA a vojenskými satelity, těch satelitů je více jak 100 a každý má jiný „fotoaparát“, takže se kvalita snímků liší + některé byly pořízené v jiném období (ale rezestup nebývá více jak 6 měsíců). některé oblasti jsou v ose kterou obíhá jen omezený počet satelitů (to jsou ty co jsou vidět hůř) Tajné oblasti..:) jako Oblast 51 apod. nejsou rozmazané a jsou vidět poměrně dobře, jen se nefotí nedůležité oblasti – např.: antarktida (neb jak se to píše) apod. Google Earth se zaměřuje spíše na města a významné lokace, je to v podstatě turistický poradce.

(PS.: některé rozmazané snímky jsou také způsobené špatnou odezvou serveru,nebo pomalejším připojením, nebo grafickým adaptérem)

Zdroj: google.com

Další odpovědi
anonym

Obdélníky tedy neznám. Ale všiml jsem si že prg.někdy reaguje pomaleji,někdy i pomalu.
Vysvětluji si to větším množstvím dat.