Avatar uživatele
Miroslavst

Používáte někdo google earth?

Používáte někdo google earth? Myslím tu aplikaci, kde se zobrazí zeměkoule a po zadání údaje místa vám najde to místo a vy si jej můžete přiblížit-satelitní mapa.
Jde mi o to, že se mi tam objevují jako fialové až bílé obdelníky. To znamená co?
Je to jen někde a v některých místech. Myslím, jestli to není třeba nějaká tajná oblast a tím je vidět hůř a ne tak podrobně.
Co myslíte?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, pekynka před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Google Earth je sbírka fotografií pořízených komerčními,NASA a vojenskými satelity, těch satelitů je více jak 100 a každý má jiný „fotoaparát“, takže se kvalita snímků liší + některé byly pořízené v jiném období (ale rezestup nebývá více jak 6 měsíců). některé oblasti jsou v ose kterou obíhá jen omezený počet satelitů (to jsou ty co jsou vidět hůř) Tajné oblasti..:) jako Oblast 51 apod. nejsou rozmazané a jsou vidět poměrně dobře, jen se nefotí nedůležité oblasti – např.: antarktida (neb jak se to píše) apod. Google Earth se zaměřuje spíše na města a významné lokace, je to v podstatě turistický poradce.

(PS.: některé rozmazané snímky jsou také způsobené špatnou odezvou serveru,nebo pomalejším připojením, nebo grafickým adaptérem)

Zdroj: google.com

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Obdélníky tedy neznám. Ale všiml jsem si že prg.někdy reaguje pomaleji,někdy i pomalu.
Vysvětluji si to větším množstvím dat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek