mosoj

Používáte někdo digitální tužku nebo mobilní skener?

Zajímá mně spolehlivost digitalizace.
Takový mobilní skener v kapse nemusí být k zahození.
Doplňuji:
Nejedná se o soft OCR ale o přenosný skener na baterie AA. Ten to snímá vše jako jpg.

http://www.con­rad.cz/mobilni-skener-newgeneration-2-gb.k884008

Nejlepší odpověď
led

„Menší opravy obrazu provádí skener Conrad Comfort automaticky a zabraňuje tak možnému zkreslení.“ citát z conrádu.
Pekne sa to číta, ale…
z mojej skúsenosti: ruka so skenerom sa musí posúvať rovnomernou (stanovenou) rýchlosťou a hlavne v rovnej línii. Ak sa ruka zatrase, alebo bežne pravá ruka ťahá skener doprava v malom oblúku smerom dolu.
Ak to chcete používať, majte pevnú ruku a držte rovnú čiaru, lebo tie citované „menší opravy“ sú naozaj len oprava malých chýb.
Digitalizácia je na priemernej úrovni.

Další odpovědi
korbic92

digitalizace,pokud myslíte na text,závisí na kvalitě ORC sw nebo jak se programy jmenují a ty to zvládnou třeba i z fotografie z mobilu:)

DDarent

už vidim, jak si pokapsách nosim skanner......... nevim co bych stim skenoval, protože když si něco potřebuju oskenovat, tak to prostě dam do tiskárny.......