Miroslavst

Používáte nějaký deodorant, kolínskou nebo prostě něco, abyste voněli?

Tato otázka je směřována na muže a proto se ptám. Nebo zastáváte názor, že správný muž má smrdět?

Nejlepší odpověď
ten který je

Používám vodu po holení a deodorant.Ještě bych doplnil Miroslavste že chlap má být také neustále přiožralý.;-)

Další odpovědi
BEAES

Můj partner deo používá a to denně. Pokud si některý muž myslí, že když je cítit potem, že je přitažlivý, tak se mýlí.

mojitek

Old Spice -u nás 100ml za 300 kč

  • v NDR 250ml za 7 euro…

Pak ještě Kolnisch Wasser 100ml za 7 euro (u nas neni k dostani)

elektrikář

Můj děda používal slivovici,šláv­truňk. Když jsem jednou dostal také a pak šel ukládat dcerku. Řekla mi táto ty voníš dědovou voňavkou já to na tebe řeknu.

dudu

Špatné není mýdlo s jelenem a naftalín.

macek

No sice nejsem muž ale myslím že když muž "smrdí"je to pro většinu žen odpuzující.Pro mě tedy rozhodně!!!

rybíz

Já používám LA RIVE GREY LINE.

Jahoda

Podle mě má tedy muž vonět. Kdyby smrděl, pěkně by mě to od něj odradilo, nejspíš bych se pozvracela a moje srdce by rozhodně nezískal.