gecco

Používáte nějakou ´citlivou´ netovou službu – například bankovnictví?

Napadlo mne to v souvislosti se ´Sobotkou´ a následným upozorňováním na netovou bezpečnost všude možně…
___
Používáte pro takovéto služby:

  1. pouze kabelové, nebo i bezdrátové (wifi) připojení?
  2. případně i veřejné wifi?
  3. případně i veřejné počítače (netové kavárny, knihovny…)?

___
A obecně, třeba i pro zájmové weby nebo mailboxy:

  1. používáte ve svém zařízení (PC, tablet, telefon…) automatické přihlášení?
  2. přihlašujete se na veřejné wifi?
  3. používáte i veřejné počítače?

___
Díky všem ochotným za odpovědi…
😉
_____________­______________________
Pokud jde o mne:

  • na citlivé veci pouze vlastní kabel
  • obecně používám i veřejné wifi, ale nikdy cizí zařízení

Nejlepší odpověď
Emefej

a – pouze kabel
b – f: ne

Další odpovědi
Danina65

Stejně jako Emefej

Mc Merkurion

… na vše i interbanking wifi doma,dosah jen v té místnosti (starej barák,silné zdivo,vyzkoušeno) na počítači … na veřejnosti nepoužívám nic …

snad si to přebereš … moc jsem nerozuměl zadání …

kodl67

Internetové bankovnictví používám bezdrátově,páč jiné připojení nemám.Veřejné kavárny a knihovny by v tomto případě používal leda hazardér,co si neváží svých peněz a přímo si tímto říká aby ho někdo odrbal

redy

  1. Ne
  2. Ano
  3. Ne
  4. Ne

První odstavec c. ne b. ne a. kabelové.f. ne
🙂

marci1

a: pouze kabel
d – f: ne 🙂

dudu

Používám kabelový internet a jím nabízené bankovní služby. Jeho prostřednictvím obchoduji na burze a investuji do zahraničních fondů např. amundi. Komunikuji přes Skype.

kapka

Všude se prihlasuji, když zrovna potrebuji. I v knihovně na banking. Hesla zadavam pokaždé znovu. I doma. Mam doma wifi a mam net v mobilu. Na některé nezneuzitelne weby jsem na mobilu prihlasena trvale. Jsem debil nebo ne? :)

Dochy

  1. chcípla mi síťovka na NTB, takže i WiFi. Ale pouze vlastní router, nouzově GSM

b,c) ne

  1. ano
  2. ne
  3. ne

Hans51

  1. ano, b) ano, c) ano, d) ano, e) ano, f) ano 😁

xxx3

Používám IB – cca 3× do měsíce

  1. přes domácí zabezpečenou wifi (snad zabezpečenou dost) – jinak nikde
  2. automatické přihlášení zásadně nikdy – vždy zaškrtávám nepamatovat si heslo
  3. na veřejné wifi jdu na mail pouze výjimečně
  4. veřejné počítače nepoužívám

Lamalam

Viz Emefej.

Drap

Pouze bankovnictví. Mám bezdrátové připojení.