bolak

Používáte nějaká rozšíření v prohlížeči Google Chrome?

U mě je to:
AdBlock – blokování reklam
AniWeather – počasí
a Stopky – Stopky :)

Nejlepší odpověď
kapka

Já Google Chrome moc často nepoužívám, ale na Opeře a na Firefoxu mám nějaká rozšíření. Také blokování reklam, překladač stránek, youtube jsem si upravila na jiný vzhled, pak tam mám takové odpočítávání času. To je tak co nejvíc používám. Mám tam ještě něco, ale už nevím pořádně k čemu to je. A možná jsem na něco zapomněla.
Color Zilla je taky občas dobrá funkce, můžu si zkopírovat odkudkoli nějakou barvu a vložit ji třeba do nějakého výtvoru ve FotoFiltru.

Další odpovědi
suaeda

Také jako <kapka> nepoužívám Google chrome.
Ve firefoxu ver.7 mám nainstalované tyto rozšíření:
All-in-One-Sidebar, České slovníky, DownloadHelper, Echofon, XMarks, NoScript, PDF Download, Image Zoom, Image Toolbar, Java

jendahun

AdBlock,Downlo­ad,Google reader Rss,Google Translate,mail Checker Plus for Google mail,Počasí.

MILAN1961

Google nepoužívám