carrera

Používáte na vaší televizi ČT bod? Jak vám tato služba funguje? Také tak pomalu?

V naší televizi je ovládání aplikace až nepoužitelně pomalé a přehrávané pořady se často nenačtou nebo po načtení spadnou. Máte podobné zkušenosti nebo vám vše funguje bez problémů?

Nejlepší odpověď
ivzez

Co je ČT bod?

Další odpovědi
mosoj

Ano používám a vše jde normálně, včetně ostatních serverů, na př. Youtubu.
Někdy se až divím jak krásně to funguje, neboť hodně filmů je ve full HD.
Máš hodně pomalé inetové připojení.

jáára

nevlastním HbbTV

ajo, však já nemám ani televizi

marci1

Ještě nepoužívám, ale zhruba vím, o co se jedná : -)
http://www.di­gizone.cz/clan­ky/ceska-televize-rozjela-kampan-k-hybridnimu-vysilani-sazi-na-ct-bod/

ReHu

Taky netuším, co je ČT bod.

Klaproth

ČT bod? Obdoba mýtického G bodu?

dafik2

Jde mi to dobře, záleží na rychlosti připojení k internetu.