láďa1

Používáte na svém prohlížeči „AdBlock“ na blokování reklam?

Pokud hledáte tento doplněk vždy je potřeba zadat jaký prohlížeč používáte,/Mo­zilla,Google Chrome.
Doplňuji:
https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/ad­block-plus/

Odpovědi
quentos

rád bych, ale nějak se mi ho nedaří správně používat :{(>

www

Nějak zapomněls na Operu, tam je přímo v doplňcích AdBlock+ a ten používám již léta ke vší spokojenosti 🙂 !
Doplňuji:
Stačí otevřít v Opera doplňky (rozšíření) a tam to najdeš, aktivace je pouhým kliknutím.
Pokud se ti nebude chtít hledat v Opeře, dej do Google ‚addblock plus‘ a poté stáhni. Je ale potřeba s doplněkem i dále pracovat, říkat mu co dalšího má ještě blokovat.
Operu mám poslední verzi.

anonym

Mám Mozillu a vůbec nevím, že něco takového existuje.

marci1

Ano. Reklamy nebrat ! 🙂

Dochy

V opeře mám pouze zakázané moduly. Zapínám jen když opravdu chci vidět něco ve flashy…

Beer4Real

Bez adblocku bych ani na net nevlezl, reklamy sou všude.
A ani nemluvím o youtube kde ještě teď hodně lidí čumí na ty 30 sekundové povinne reklamy před videem, přitom to lze tak lehko zablokovat.

mariohlas

Dotaz na Beer4Real : Napsal jste „A ani nemluvím o youtube kde ještě teď hodně lidí čumí na ty 30 sekundové povinne reklamy před videem, přitom to lze tak lehko zablokovat.“
MŮJ DOTAZ : JAK ?