Mili @

Používáte na něco rozmarýn????

Já ho dávám spolu s „Kořením na ryby s citronem“ na pangasia… Upeču, chvilku griluju, kousek másla – bombastické jídlo!
Doplňuji:
Mirosl. -Každá bylinka se dá určitě kouřit – prubni to!
🙂

Nejlepší odpověď
BEAES

Dobré je i pečené kuře na rozmarýnu.

Další odpovědi
Terryle

Já do sýrový omáčky na těstoviny. Stačí rozpustit v mlíce několik kostek taveňáku / strouhaný cihly / nivy, k tomu dát nakrájenej rozmarýn (a já dávám i čerstvou dobromysl – oregano), povařit, zahustit, dochutit… a je to delikatesa :o) a přitom rychlý, levný a jednoduchý.

Jahoda

Též dávám špetku rozmarýnu ke kuřeti. Rozmarýn je dobrý i do marinád na grilované kuře.

Miroslavst

A dá se to kouřit? Že bych prubnul :D

benaja

U nás doma vedou rozmarýnové brambory.Taky mňamka.

lenkaacer

používám ho při pečení,nebo grilování kuřete,jak čtu,tak nejsem sama.