Mili @

Používáte na čištění zubů

zubní pastu nebo i zubní nitě a miniaturní kartáčky?
Zubní pasty obsahují totiž mnoho škodlivin, proto je na některých napsáno „Nepolykat“…

Odpovědi
Terryle

Pastu jednoznačně, a mnohdy ji i polknu, no tak co. Je spousta horších věcí, se kterejma přijdu do kontaktu… a na něco umřít musím.
Jinak ještě ústní vodu, fluoridační gel a občas tu nit, ale tu dost flákám – mám zuby hodně natěsno a narvat ji do všech škvír hrozně trvá :o) Mezizubní kartáček nepřipadá myslím v úvahu, leda, že bych si ho strkala do oka…