Awe

Používáte k vaření chemikálie?

Používáte k vaření chemii typu magi,vegetu nebo bujón,apod.? Jak často?

Nejlepší odpověď
Klaproth

K vaření používám celou řadu chemikálií. Např. chlorid sodný, kyselinu octovou, hydrogenuhličitan sodný, sacharózu. Vnitřně užívám ethylalkohol.

Další odpovědi
Drap

Jmenované nepoužívám ale celou řadu jiných. Třeba vodu.

Kotja

Dihydrogen monoxid používám v jednom kuse.

gecco

Já bych tomu zmíněnému říkal spíše polotovary nebo prefebrikáty…
😉
Ne, vařím, pokud možno, ze surovin…

Emefej

Do vaření se manželce příliš nepletu, ale do polívky si magi klidně dám, když si myslím, že to bude chutnější. Žádný problém s tím nemám.

Šidlo

mám takú zásadu: chémie, arómy a polotovary len drahé alebo rovno bio…aj to striedmo, lebo si človek zničí chuť a čuch

ono, ked to kúpite v rakúsku, práve tie chémie sú z biopotravín najlacnejšie.....aj na sk sú tiež z bio najlacnejšie sáčkové polievky, korenia a spol.

anonym

To dá rozum ,že jo,bez chemie se vařit nedá.
Drap zase lže.
Drape ty nepoužíváš bujon?
Tos mi teda kujon!!!

ivzez

Až na etylalkohol to mám stejně
jako Klaproth a Drap.

dr.luha

Rozteklý mrtvoly, kterým se eufemicky říká bílkovinný hydrolyzát určitě ne.