Stříbrný

Používáte ještě telefonní budku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Před necelými dvěma roky mi kamarád volal z budky, protože si odmítal pořídit mobil. Bylo to hezký retro, když rozhovor skončil v půlce věty, protože mu došly peníze...

Další odpovědi:

Zlatý

Roky ne. To už je tak nejméně 12 let.

Zlatý

Ne, nemám nejmenší důvod. Nyní volám jen velmi málo a mobil mám.

Stříbrný

jo...budku jo...ale ten telefon v ní už ne .-)

(není to nic nechutného, ani protizákoného, jen tu nechci spoilovat)

Doplňuji:
ladaadal...my nesmíme ani naznačovat .-)..zasvěcení ví, ti ostatní vědět nemusí...jo a budek je pořád víc než dost...stačí, když si budeš jen trochu víc všímat...

Zlatý

Jen velmi vyjíměčně,zrovna nedávno jsem neměla kredit a potřebovala jsem se s někým spojit,tak jsem posílala trick sms.
Doplňuji:
U nás na sídlišti jsou za každým druhým panelákem,to je nejmíň pět budek jen v naší ulici,další automat je pak na zdi Alberta,další pak je za křižovatkou.

Štítila bych se vzít do ruky sluchátko.(brrr....,je to jen u nás?)Takže mám vždy dost kreditu a pevnou linku.Naštěstí!

Zlatý

Ani nevim kde se Tel budky nachazi takze ne ...:D ale nedavno.. kdyz mi chcip mobil sel jsem si zavolat do Pubu (hospody) dal jsem si Irskou kavu nebot jsem neridil a poprosil cisnika zda bych si mohl zavolat ... dovolat jsem se dovolal ale nechteje vedet za jak dlouho a v jakem stavu jsem se dostal ven...:D

Pokročilý

Teda musím přiznat, že mě nenapadlo, že ještě existují, už jsem žádnou dlouho neviděl.
Funna - přesto by mě zajímalo, k čemu jinému by se dala telefonní budka použít, můžet to malinko přiblížit?

Zlatý

Ne nepoužívám, ale když jdu kolem budky a nachází se tam volající, dýchne na mně nostalgie. :-)

Zlatý

když mi volaj známí ze světa, volaj mi do budky. Máme tajnosti a tam je to levný,)

Bronzový

Ano, občas telefonuji z budky protože ráda zapomínám doma mobil. A když nutně potřebuju volat domů tak z budky. Jsem ráda že jsou budky jak na kartu tak na drobné. Když byla dřív třeba jedna jen na kartu a jiná na peníze, mohl mě trefit šlak, protože já jsem kartu nikdy neměla. Spíš by mě zajímalo jestli kartu do budky ještě nikdo kupuje.

Bronzový

Jen na pranky. Nevíte, jak se člověk vyděsí, když sám stojí v noci na vlak. zastávce a najednou zazvoní budka. Ty reakce jednoho pobaví :D

Pokročilý

Budku naposledy asi před 2 roky.

Pokročilý

občas ano, tedy když mám zabavený mobil.. xD

Naposledy jsem ji chtěl použít asi před půl rokem, když se mi vybil mobil, ale jen to sežralo peníze a nic se nestalo :-(

Bronzový

Ne v Čr. Ale v Londýně ano - ty červený :D

Pokročilý

Když nemám kredit tak ano... :)

já nee.

ne nepoužívám

uz tu zadny nejsou tak jak asi :)))) Ba ne, nevidim je často, takze nepouzivam. Urcite se nejaka nekdy muze hodit. Když se vybije mobil apod. Jenze stejne mame všichni telefonni cisla v telefonnu :D takze tak asi....
p.s.: a lidi co znam akorát nadavaji, ze nefunguji, ze do nich hodili penize a jen je to okradlo....

Nedávno jsem jí použila, protože jsem si zapomněla mobil ale myslím že jsem se poučila a odteď si budu vždy mobil nosit....

Bože :D Ani nevím, jestli jsem ji vůbec někdy použila...

určitě ne a už dost dlouho ne taky je zbytečny tam dávat deset korun když na mobilu je to omnohem levnější :D

Diskuze k otázce

Věrůůš

Na nic jiného nereáguji :D

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.