Avatar uživatele
Elk

Používáte ještě telefonní budku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, iceT, redy, RyuzakiKate, Lorrien, zjentek, Lordcruss, Nazdar Bazar před 3792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Před necelými dvěma roky mi kamarád volal z budky, protože si odmítal pořídit mobil. Bylo to hezký retro, když rozhovor skončil v půlce věty, protože mu došly peníze…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Roky ne. To už je tak nejméně 12 let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Ne, nemám nejmenší důvod. Nyní volám jen velmi málo a mobil mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

jo…budku jo…ale ten telefon v ní už ne .-)

(není to nic nechutného, ani protizákoného, jen tu nechci spoilovat)

Doplňuji:
ladaadal…my nesmíme ani naznačovat .-)..zasvěcení ví, ti ostatní vědět nemusí…jo a budek je pořád víc než dost…stačí, když si budeš jen trochu víc všímat…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jen velmi vyjíměčně,zrovna nedávno jsem neměla kredit a potřebovala jsem se s někým spojit,tak jsem posílala trick sms.
Doplňuji:
U nás na sídlišti jsou za každým druhým panelákem,to je nejmíň pět budek jen v naší ulici,další automat je pak na zdi Alberta,další pak je za křižovatkou.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Štítila bych se vzít do ruky sluchátko.(brrr…,je to jen u nás?)Takže mám vždy dost kreditu a pevnou linku.Naštěstí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Ani nevim kde se Tel budky nachazi takze ne …:D ale nedavno.. kdyz mi chcip mobil sel jsem si zavolat do Pubu (hospody) dal jsem si Irskou kavu nebot jsem neridil a poprosil cisnika zda bych si mohl zavolat … dovolat jsem se dovolal ale nechteje vedet za jak dlouho a v jakem stavu jsem se dostal ven…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Teda musím přiznat, že mě nenapadlo, že ještě existují, už jsem žádnou dlouho neviděl.
Funna – přesto by mě zajímalo, k čemu jinému by se dala telefonní budka použít, můžet to malinko přiblížit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne nepoužívám, ale když jdu kolem budky a nachází se tam volající, dýchne na mně nostalgie. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

když mi volaj známí ze světa, volaj mi do budky. Máme tajnosti a tam je to levný,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Ano, občas telefonuji z budky protože ráda zapomínám doma mobil. A když nutně potřebuju volat domů tak z budky. Jsem ráda že jsou budky jak na kartu tak na drobné. Když byla dřív třeba jedna jen na kartu a jiná na peníze, mohl mě trefit šlak, protože já jsem kartu nikdy neměla. Spíš by mě zajímalo jestli kartu do budky ještě nikdo kupuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Jen na pranky. Nevíte, jak se člověk vyděsí, když sám stojí v noci na vlak. zastávce a najednou zazvoní budka. Ty reakce jednoho pobaví :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Budku naposledy asi před 2 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

občas ano, tedy když mám zabavený mobil.. xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomas001cz

Naposledy jsem ji chtěl použít asi před půl rokem, když se mi vybil mobil, ale jen to sežralo peníze a nic se nestalo ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Ne v Čr. Ale v Londýně ano – ty červený :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Melkor

Když nemám kredit tak ano… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Freja

já nee.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
-bebe-

ne nepoužívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzaK

uz tu zadny nejsou tak jak asi :)))) Ba ne, nevidim je často, takze nepouzivam. Urcite se nejaka nekdy muze hodit. Když se vybije mobil apod. Jenze stejne mame všichni telefonni cisla v telefonnu :D takze tak asi…
p.s.: a lidi co znam akorát nadavaji, ze nefunguji, ze do nich hodili penize a jen je to okradlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kaculinda200

Nedávno jsem jí použila, protože jsem si zapomněla mobil ale myslím že jsem se poučila a odteď si budu vždy mobil nosit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cipango

Bože :D Ani nevím, jestli jsem ji vůbec někdy použila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cool

určitě ne a už dost dlouho ne taky je zbytečny tam dávat deset korun když na mobilu je to omnohem levnější :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Věrůůš

Na nic jiného nereáguji :D

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek