e1232851@trb

Používáte ještě CD nebo DVD?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně, co jiného??
🙂
Filmy, muzika, záloha dat…

Další odpovědi
led

Ano a nielen CD a DVD ale dokonca na gramofóne na kľuku aj sklenené platne z čias pred 2.svetovou vojnou.

Lamalam

Ano.

lexx

samozřejmě, jsou i šílenci co staré archívní praskající a šumící LP pálí na CD-R

štamgast

Samozřejmě. A co bych měl používat místo toho?

quentos

Ono jde žít bez CD a DVD…?!
CD mechanika, ba i CD přehrávač mi doma neustále jedou na plné koule. Jasně, vím, že je možné přehrávat z flashky, ale to prostě není ono – není to ten požitek! Nemůžete si vošmatat krabičku, pokochat se bookletem…
Navíc mám několik „srdcovek“ mezi interprety, od nichž kupuju zásadně originální CD…

zelí

Já asi ne. Koupil jsem si na vánoce PC a za půl roku jsem v něm měl DVD pouze jednou. Jinak používám externí HDD, zálohovat nemám aktuálně co a PS4 žvejká Blue-ray a na PC kupuji hry digitálně. Flashka se dá dnes píchnout do všeho. Od TV, PC až po DVD přehrávač, takže za mě: Ne, nepoužívám DVD ani CD.

ReHu

Jasně, že jo. Když chci slyšet nahrávku, která vyšla na CD, tak ji nebudu přenášet na externí.disk nebo do MP3.
Prostě si to koupený CD šoupnu do stroje a poslouchám.

anonym

Dvd vůbec a Cd jen na zahradu do rádia k ohni.
Většinu používám externí disk a v autě mám mp3 modulátor.

Luxx

ani ne… nedávno jsem akorát musela vypálit bakalářku na CD, bo to katedra vyžaduje jako součást vázané bakalářské práce a kvůli tomu jsem musela instalovat Nero

briketka10

Používám externí disk, ale občas si něco vypálím
na DVD-RW pak můžu smazat, nebo CD např.foto,
ale CD a DVD mám spoutu i originálních, když je v
obchodě nové pro mě zajímavé klidně za něj dám
peníze 😁

Emefej

Ano.

led

lexx, hrdo sa k tým „šialencom“ hlásím, veď nielen LP, ale aj malé platne a aj tie mäkké platne, čo sa vkladali do časopisov by ináč ani nevydržali.
Ale tá krása nakrútiť kľukou cestovný gramofon, bez tej trúby čo máte v avatare, ako ozvučnica sa používa veko, položiť ihlu na dosku a nostalgicky sa započúvať do starých čias.