Nikkol

Používáte internet v mobilu? Na co a proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepoužívám, nepotřebuji

Další odpovědi
anonym

Pouzivam … dnes napr. :
Byla jsem na obede , sama .. , tak jsem si precetla ceske i zahranicni novinky , tabulku – fotbal , tenis Kvitovou…, Precetla Plzensky denik , odpovedela na 2 maily … a po obede , pri kaficku jsem se podivala i na odpovedi. 🙂 -iv-

suaeda

Internet v mobilu používám občas. Především v kavárnách, kde mají volně přístupné wifi tak trochu surfuji.
Mobilní připojení přes simku použiji jen zřídka kdy. Především venku pro potřeby geocachingu. Vodafone připojení „na skok“ mi plně dostačuje.

Georgo2010

Internet v mobilu používám pouze přes wi-fi (nehodlám dotovat operátory nehoráznými paušály s FUP), nejčastěji pro vyhledávání informací, zpráv, pouštění videíí, synchronizací s Google, čtením emailů, dokumentů, poslouchání internetových rádií, a v neposlední řadě stahováním nových aplikací:-)

RomanP

Používím výhradně Wifi- Free a to jen na pročítání emailů pokud nejsem montálně na svém internetu doma

lexx

Nepoužívám, můj šeptáček z bazaru to neumí. Jinak násilná inovace jako rádio či foto v mobilu. Nekvalitní, provizórní a k ničemu. Nechci.

jendahun

Používám a to častěji než na notebooku.Je to rychlejší,čtu zprávy třikrát denně(i častě­ji),účet u banky,maily a hodně často inzerce Bazoš.cz rss čtečku.