Marvan

Používáte Google nebo Seznam?

Tato otázka může znít zcela vtipně (mě tak příjde), ale jak se zdá, valná hromada čechů nepoužívá vyhledávacího giganta a místo něj volí český ekvivalent. Co používáte vy?

Nejlepší odpověď
Bunnik

Já jedině googlim :) na seznamu jsem hledala jako malá, když jsem ještě google neznala :)

Další odpovědi
ten který je

Google,ten mne nezklamal.

Jahoda

Někdy používám Google Chrom, kde je Google. Jindy zase používám Mozillu Firefox, kde mám Seznam 🙂

kapka

Seznam, ale na obrázky Google. Jsem asi ještě malá … :D Dcera Kapky (Kapička)

anonym

google přijde mi rychlejší a jednodušší

HOMER

O tom nevím,používám Google…

Miroslavst

obojí, někdy i jiné.

panenka

Já používám seznam občas i google.

PostApMan

Troufnu si říct že na 99,9% používám vyhledávání Google.
Důvody jsou jasné – to zde nemusím rozepisovat. Jen ve výjimečných situacích sáhnu po specializovaných vyhledavačích (Heuréka – obdoba Zboží.cz apod.)

Bumbes

Seznam, vyhovuje mi rozdělení kategorií, je přehledný a fungují náhledy stránek. Teprve když nemůžu najít hledané na Seznamu zkusím Google.

anonym

seznam už jen pro velmi specifické vyhledávání, například v celkem kvalitních mapách, zbozi.cz nebo napriklad sreality, sbazar … jinak pro obecne vyhledavani, vyhledavani zprav a hlasek, vyhledavani obrazku urcite spis google, dava rozhodne lepsi vysledky.