Rohlik

Používáte funkci grill ve vaší mikrovlnce?

Pokud vlastníte mikrovlnou troubu, která má funkci grill, používáte ji?

Nejlepší odpověď
briketka10

Občas ano :)
Mám ještě jeden Gril Jata s terakotovou deskou
je o hodně lepší než ten v mikrovlnné troubě:

https://www.e­va.cz/zbozi/69909/gril-jata-gr-208/?gclid=COL­jscSEgdICFYkp0wod­XAIBjQ

Další odpovědi
mzm

Poměrně často. Do mikrovlnky dám hrnek na něj postavím talířek (aby to bylo blíž tomu grilu) s nějakým pečivem na kterém mám něco, co se tím grilem zapeče. Docela mňamka. :)

Drap

Zcela vyjimečně.

Kepler

Jiné grilování než na dřevěném uhlí neuznávám. Mám rád, když maso voní kouřem. To už můžu rovnou grilovat na žehličce 🙂

Arne1

Bohužel nemám gril v mikrovlnce. Jinak bych používal.

da ny

Ne, nikdy
asi 7 let MW troubu vlbec nepoužívám;).