používáte flash disk? a jaký?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, 32GB

Protoze jsem hodne na cestach , tak , kdyz jsem doma , tak jen rikam synum co mi do nej " maji strkat " a pak se jen divam . a divam … 🙂
A letos si koupim jeste asi nejake , protoze odjedu na 3 a pul mesice pryc a sama nic nezvladnu… ☹ -iv-

Další odpovědi
anonym

Ano, 16GB

Co je to zas za ptákovinu? Jak mám asi, ty chytrej odpovědět, když používám všechny snad kromě nejdražší (32GB)? Každý pro jiné účely a jiná úložiště. Kdo má firemní PC i NB a k tomu privátní NB a na nich rozčleněné různorodé adresáře a k tomu samostatnou agendu na ŽL, doufám ví, o čem mluvím.
Už každý, kdo má aspoň 2, kterých je dnes drtivá většina už bezmála 5 let, je z tvých selektivních variant namydlenej.

DusanOrlik

Ano, 2GB

Na fotky a data

lexx

Ano, 4GB

ano, na přenos a zálohování dat, Kingston, ADATA, Maxell, EmTec

terry

Ano, 4GB

A také 2GB a 8 GB
Prostě podle toho co je po ruce a na co to potřebuju 🙂

Natee

Ano, 2GB

„Zálohuji“ si na něm menší počet dat, popř. přendavám fotky/písničky z notebooku do stolního PC. A sháním větší. =)

MacChill

Ano, 4GB

Alesh

Ano, 8GB

quentos

Ano, 2GB

filva

Ne

fablen

Ano, 4GB