Používáte Facebook v mobilu, nebo spíše na PC?

Ahoj dělám takový výzkum do školy a zajímalo by mě jestli používáte spíše Facebook na mobilu nebo na PC? Dle všech údajů podíl mobílních zařízení na používání Facebooku neustále roste a zajímalo by mě tedy jak je to u nás v Česku - hlasujte prosím zde - http://www.prihlaseni-na-fb.cz /… v postranním panelu je anketa - díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ani jedno ani druhe. Facebook nepouzivam vubec. Na odkaz jsem nekliknul.

Další odpovědi:

Zlatý

Nepoužívám. Nenašel jsem nic, čím by mi používání fb, bylo přínosem

Zlatý

Zásadně jen na PC, internet v mobilu nevyužívám, takže ani Facebook v mobilu. Vím, že tato služba existuje, alre hlava mi nebere, jak to někdo může dobrovolně využívat, to by mobil pípal každou chvíli a musel bych se z toho zbláznit...

Pokročilý

Stříbrný

Jsem starší ročník,facebook používám, ale pouze na to co tam píší moje děti či vnoučata.Sám tam nic nepřidávám.
A používám ho pouze na PC.

Stříbrný

Hlavně na PC a občas v mobilu.

Facebook mám rád. Jsem v kontaktu se starými přáteli ze škol, z vojny apod. Prostřednictvím FB (sdílením od přátel) se dostávám k zajímavým odkazům na internetu. Obtěžující obsah se dá zablokovat, soukromí se dá uchránit nastavením. Když se to s facebookem trochu umí, tak si to každý může užívat přesně tak, jak chce.

Pokročilý

Facebook už jedině v mobilu :-). Btw. Pokud nekdo nenasel jeho prinos, měl by si o facebooku zkusit něco přečíst popřípadě zkusit si ho založit a přidat si tam přátele. Když nekdo zkusi fb tak, že klikne na par reklam nedivim se, že mu neni k ničemu. Některi lide dokonce tvrdi, ze jim fb bere soukromi, ovšem jejich hloupost tak vysoka, že je třeba je ignorovat. V roce 2015 zatracovat facebook je zpátečnictví a tmářství. Stejne jako odmitat dotykove telefony jako nesmysl ktery nema vyuziti. Proste demen.e nekterych lidi me asi bude udivovat stale :-D

Pokročilý

Na mobilu i na PC, ale jen minimálně. Je mi 14 a facebook používám jen na to, abych se spolužáků zeptal co máme za domácí úkol.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.