HOMER

Používáte facebook?

Nejlepší odpověď
anonym

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

Mám kvůli rodině, ale mám tam zablokované vše, co jde. Odkazy mi chodí průběžně.
Ani odtud z Odpovědí jsem si tam nepustil propojení.

Další odpovědi
anonym

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

Mam to uplne stejne jako Dr. Axl. -iv-

GM

Ne

Zrušila jsem si profil.

quentos

Ano používám denně

jak už jsem sděloval v podobné anketě http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-facebook , mí nejlepší přátelé jsou ode mě geograficky vzdáleni stovky kilometrů, takže můžeme být alespoň takto v poměrně „živém“ spojení. Úplně denně ovšem ne – jsem-li na cestách, prdím na něj a nahradí ho telefon :{)>

arygnoc

Ano používám denně

ač nerad, ale některé kontakty mám jenom tam.

Itter

Ano používám denně

Už je to skoro závislost. Taky používám Twitter a Google+

Facebook – lidi a známí
Twitter – Osobnosti, weby, novinky
G+ – zatím testuji

baghira

Ano používám denně

Chodím tam pravidelně do jedné diskusní skupiny. Na nic jiného ho nemám.

Drap

Ne

led

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

hanulka11

Ne

dědapetr

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

Ella

Ano používám denně

Alesh

Ne

Ponytail

Ano používám denně

anonym

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

casey

Ne

cliwe

Facebook mám,ale příliš jej nepoužívám

lukas.lukas

Ano používám denně

rakave

Ne

Pomelo74

Ano používám denně

anonym

Ještě jedno varování – z FB čerpají bytoví zloději údaje o dovolených a z fotek vybavení bytů.

anonym

Anketa nedovoluje doplnění odpovědi, tak alespoň tady důležitá poznámka.
Facebook vyhrál anticenu za největšího slídila (soukromých údajů).