Používáte doma spořiče vody?

Vodu je třeba šetřit,to každý víme.Používáte doma spořiče,jak na mytí nádobí,nebo u wc ,sprchy apodobně?
http://www.sporime-vodu.cz/

Odpovědi
gecco

Tohle ne…
Mám ´klasické´ perlátory na dřezové a umyvadlové baterii (kvůli provzdušnění vody), ale průtok si reguluju sám – podle potřeby (o sprše či vaně ani nehovoře).
Nepotřebuju si předem stanovit – kolik vody kdy budu potřebovat pouštět , nejsu ´blbý´…
😉

Drap

Takové ne. .

zzzlatokopka

Ne já mám studnu:-) a teplou ohřívám při topení, takže vodou šetřit nemusíme, šetřime el. ta je drahá, zvažuji panely.

anonym

Copak, kšeftuješ se spořiči, že zde dáváš odkaz? Přečti si kodex, hlavně „Zneužití komunity“ !

honza19hk

ne jelikož mám studnu a ještě se mi nestalo že by vyschla, je tam dost silný pramen.To ale neznamená že vodou zbytečně plýtvám.

Mc Merkurion

a já si do teď myslel.že ty kohoutky jsou proto,abych si nastavil,jakej chci průtok >>> nojo,su blbej…