ReHu

Používáte doma na vatové tyčinky nádobku? Mám kovovou z Ikea, ale tyčinky se kříží, vypadávají ven a špatně se vyjímají.

Ty plastové, ve kterých se prodávají se mi v koupelně moc nelíbí. Máte tip nebo nápad? Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

já je mám v igelitovém uzaviratelném sáčku, proto ani nádobku nemám z hlediska hygieny mi nepřijde vhodné tyčinky ( prach + zanešení infekce do zvukovodu ) vyndávat ven a mít je volně vystavené, kdybych uvažovala o nádobce, tak o vyšší než je sáček co mám, a ten bych nechávala uzavřený :)

Další odpovědi
terry

Možná se podívat po nějaké pěkné dóze, která se hodí a do ní vložit pár tyčinek.

fablen

nechávám je v těch plastových, mě osobně se líbí a nádobky mívají i různé tvary a barvy – např. srdce. Ty původní obaly mi přijdou nejpraktičtější.