bolak

Používáte doma ještě žárovky?

Nejlepší odpověď
Pájo

Jiná odpověď

Ano, přijde nám to po smolných loučích jako dobrý nápad.

Další odpovědi
anonym

Všude

Doplňuji:
úsporné.
údajne

radce

Všude

Vzhledem k mému sporadickému výskytu v domácnosti a době svícení by se mi úsporky zaplatily tak za 20 let…

Michal Kole

Výjimečně

Doplňuji:
sklep, záchod, koupelna

Jikra

Máme nakoupeno do zásoby

Doplňuji:
Já už to s nima ňák doklepu.

Protiva

Všude

Doplňuji:
Dost mě štve, že zakázali prodej. Když se ochladí, rozsvítím více žárovek a mám světlo a teplo. Topit el. topením mi připadá dost nevyužité. Elektřina má pracovat a zbytkové teplo využiji k vytápění.
Nechápu proč mám používat hnusné úsporné světlo a zároveň topit el. topením?
V létě je dost světla, tak nemusím svítit.

honza19hk

Všude

Doplňuji:
samozřejmě ,nejsme ve středověku abych si svítil petrolejkou nebo pochodní.

manon

Výjimečně

Doplňuji:
Dopotřebováváme staré zásoby – takové „zděděné“ – a tak na jednom místě svítí žárovky.

Poklička

Všude

LuK4S3k CZ

Výjimečně

briliant

Výjimečně

Doplňuji:
WC, koupelna, chodba, mikrovlnka, trouba v el. sporáku.

Wang

Všude

franku

Výjimečně

Ve světlech mám diody a žárovky jen v elektrospot­řebíčích.

manon

Dr.Axl: Tos opravdu něco rozeslal? Komu? Proč? Za jakým účelem? Jaký je opravdový cíl těchto stránek? Nechceš nám k tomu něco říct?

manon

Zdá se, že je potřeba rozsvítit…

bolak

Pájo: dobrá odpověď :) hele, co za informace je u mýho jména uvedeno, v tý několikastránkový eseji, co vám Dr. rozesílal, já bych to chtěl vědět a myslím že ostatní by to taky zajímalo, co o nich komu píše…dík

Pájo

K tobě nic. Nekecám, fakt vůbec nic…

bolak

dík..vono já bych se divil :)

manon

Pánové, vy mne děsíte… A co je tam o mne, Pájo? …

bolak

manon: krásná, milá, inteligentní

a pak je tam série aktů hlavy, kdy máš místo vlasů sušenou pomerančovou kůru..

manon

Vtipálku. Máš zajímavé představy o umění :)

manon

:OOOO?