VanEgg

Používáte CCleaner

Čistíte si počítač přes CCleaner

Nejlepší odpověď
beer

Ten (nebo ekvivalent) snad používá každý uživatel, co se aspoň trochu stará o systém..

Další odpovědi
hanulka11

ano také

badisko

doma jedu na ubuntu (linux).....ale pracovni cistim ccleaner.....­...........

anonym

wow koukám, že tento program používá hodně lidí… i já ho používala na doporučení, abych se zbavila pár ad warů, které v PC mám… CCleaner je našel a „odstranil“… ale ad ware tam stejně zůstal… tak nevim, jestli je CC tak dobrej, jak se o něm říká :/

anonym

ano

radce

Ano, na čištění počítače zatím nejlepší SW co jsem poznal !

david22

Používám ho pravidelně.

Pájo

Ano.

oskar

Já ano…

Matthew

1× za týden ;)

Poklička

Ano taky