mosoj

Používáte bankovnictví v mobilu?

Kdysi jsem používal tzv. GSM banking. Pak jsem přešel na internet banking.
To ale nebyly „chytré telefony“. Nyní zase uvažuji o používání mobilu.
Pokud bankovnictví používáte, máte v mobilu nainstalován antivir?

Jsem podobného názoru.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nepoužívám. Jedině z domácího PC.

Další odpovědi
marci1

Ne, nepoužívám. Není to zcela bezpečné. ☹

gecco

Ne, nepoužívám a nebudu (v dohledné době) používat…
SmartPhony jsou příliš snadno napadnutelné a AV ti s tím moc nepomůže (počítač lze relativně snadno slušně zabezpečit, telefon ne).

štamgast

Nepoužívám.

anonym

Ne,pouze z Pc.

MB19

Mám mobilní banku od Komerčky a v pohodě, na příkaz k dobití telefonu apod. je to dobrý + jsou tam nástroje jako kurzy KB+ČNB apod. Nicméně internetový bankovnictví to plně nenahradí.