Mirdas

Používají se vúbec ještě k proplácení šeky?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, používají…
Třeba v případě, kdy znáš totožnost příjemce, ale neznáš jeho bankovní spojení…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Používají.

LuCas56

Jo používají se :)

arygnoc

čo považujete za šek?

ak poštovú poukážku, tak to neviem.

šek ( http://co-to-je.sk/_%C5%A1ek – ako cenný papier ) vám v banke samozrejme preplatia.

😉

lexx

jo ale…velmi drahé poštovné, neadekvátní částce a situaci

Klaproth

U nás občas, ale daleko běžnější jsou v cizině. Když jsem dělal nějaké zakázky do zahraničí, vždy jsem obdržel šek. Totéž bylo i v případě výhry v zahraniční foto soutěži.