N

Používají se na obklad zdí i kachličky určené na podlahy?

používají se na obklad zdí i kachličky určené na podlahy?

Nejlepší odpověď
BEAES

My jsme je použily, řezaly se špatně,ale šlo to a neodpadly, ale vrtat do nich, třeba kvůli přidělání nějaké poličky se neodvažujeme.­....raději si vyberte pravé obklady!

Další odpovědi
Toruk

Nepoužívají, protože jsou silnější a těžší- hůře by se s nimi pracovalo a hrozilo by riziko, že kvůli své váze opadají.

speedy111

ano mohou pokud chcete protiatomovy bunkr na vasi zahrade ale deti, ktere maji radi vojaky tak si s tim vyhrajou skvele