Angi-Shy

Používá vubec ještě někdo ICQ?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nevím, už jsem ho několik let nezapnul. :)

Další odpovědi
RyuzakiKate

Mám komunikátor, na kterým je i icq, naposledy jsem skrz něj komunikovala někdy v červnu. Předtím jsem ho několikrát využívala. Teď ho občas zapnu, ale už tam téměř nikdo není online… Komunikuju výhradně přes Skype.

marci1

Asi jen méně lidí. Spíše používají Skype.
„Podle bezpečnostního analytika Jeffrey Carra může být užívání ICQ spojeno s bezpečnostními problémy, protože společnost byla zakoupena ruskou investiční společností Digital Sky Technologies. Protokol ICQ tak přestal být oblíben uživateli internetu ve Spojených státech a v Británii, stále však zůstává populární ve východní Evropě a v Rusku. Carr sdělil, že nový majitel společnosti ICQ může být využit ruskou tajnou službou FSB pro přístup do záznamů rozhovorů uživatelů protokolu ICQ, protože ruské právo umožňuje otevřít tyto záznamy "vždy když agent řekne“.

Zdroj: ISQ Wiki

anonym

Ne,pouze skype.

anonym

Existuje to ještě vůbec? Jak píše klumprt- dlouhá léta…

bolak

Možná ICQ podpora, jestli nepřešly na skype.

cochee

Používám protokol ICQ na neoficiálních messengerech (QIP v PC, IM+ na mobilu). Ze všech kontaktů, co jsem nashromáždil (cca 20–30) se online objevuje tak do 5 lidí, s jedním z nich ale běžně přes „ajsko“ komunikuju, dělá u ISP dispečera a má v práci messenger s ICQ puštěný.

annas

Upřesňuji odkaz marci1.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/ICQ

Vím, že vím …