Avatar uživatele
Angi-Shy

Používá vubec ještě někdo ICQ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nevím, už jsem ho několik let nezapnul. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mám komunikátor, na kterým je i icq, naposledy jsem skrz něj komunikovala někdy v červnu. Předtím jsem ho několikrát využívala. Teď ho občas zapnu, ale už tam téměř nikdo není online… Komunikuju výhradně přes Skype.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Asi jen méně lidí. Spíše používají Skype.
„Podle bezpečnostního analytika Jeffrey Carra může být užívání ICQ spojeno s bezpečnostními problémy, protože společnost byla zakoupena ruskou investiční společností Digital Sky Technologies. Protokol ICQ tak přestal být oblíben uživateli internetu ve Spojených státech a v Británii, stále však zůstává populární ve východní Evropě a v Rusku. Carr sdělil, že nový majitel společnosti ICQ může být využit ruskou tajnou službou FSB pro přístup do záznamů rozhovorů uživatelů protokolu ICQ, protože ruské právo umožňuje otevřít tyto záznamy "vždy když agent řekne“.

Zdroj: ISQ Wiki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,pouze skype.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Existuje to ještě vůbec? Jak píše klumprt- dlouhá léta…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Možná ICQ podpora, jestli nepřešly na skype.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Používám protokol ICQ na neoficiálních messengerech (QIP v PC, IM+ na mobilu). Ze všech kontaktů, co jsem nashromáždil (cca 20–30) se online objevuje tak do 5 lidí, s jedním z nich ale běžně přes „ajsko“ komunikuju, dělá u ISP dispečera a má v práci messenger s ICQ puštěný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Upřesňuji odkaz marci1.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/ICQ

Vím, že vím …

před 3145 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek