Používá více uživatelů Skype nebo Windows Live Messenger ?

Nejlepší odpověď
kapka

Já používám Skype /dříve i ICQ, ale už jsem ho zrušila/. WLM nepoužívám, protože neznám nikoho, kdo ho používá, nikdo se mi nesvěřil, že by si se mnou přes něj chtěl psát.
A dcera si píše s lidma nejvíc přes chat na Facebooku. Má mobil s wifi a z něj dala skype pryč, protože to nějak zlobilo, přes FB je to prý lepší.

Další odpovědi
Ponytail

Neznám nikoho, kdo používám windows live messenger. Všichni mají Skype, případně ani jedno z toho.

casey

rozhodne skype, taky ho pouzivam. windows live messenger a icq mam historicky taky, ale uz je nepouzivam. takze pocty uzivatelu rozsiruji vsem, ale aktivne uz jen skype