fortin

Používá se tato reklama?

Při vyhledávání slova Odposlech jsem kliknul na odkaz stránky firmy zabývající se odposlechy. Za chvíli se ozval zvuk jako upozornění z vysílačky a na obrazovce se objevilo okénko
Už vás máme. Česká republika, poskytovatel internetu, ip adresa, město. Co myslíte? Já nevím.

Nejlepší odpověď
Retko

Myslim, ze si mas pripravit pohosteni pro poldy, co ti za chvili zazvoni na dvere. :)

Další odpovědi
anonym

to se vše dá vyčíst, ale k detailnějším datům se nedostanou.. to by to muselo jít přes policii, která si může vyžádat data..