Martin.Kr

Používá se tato fólie na obalení kufrů?

Zdravím, používá se tato fólie na obalení kufrů na letišti? http://www.mo­jeobaly.cz/Fo­lie/Stretch-folie-2-0-kg-Pruhledna.html Omlouvám se, že umisťuji odkaz, ale obrázek tu nejde… Děkuji

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano i takovou lze použít na obalení.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já podobnou používám, kufr je potřeba přetáhnout aspoň v deseti vrstvách. Oni s ním házejí, takže ji někdy i natrhnou, ale člověk hned vidí, že mu kufr nikdo nevykradl.

Luxx

taky jsem balila kufr do strečky, když jsem letěla na dovolenou