Dzejkob

Používá se „na dámy“?

Když je někde žena a potřebuje na dámy. Jak často se používá větné spojení „musím na dámy“?

Odpovědi
hanulka11

já to tedy nepoužívám ani to moc neslýchám…prostě jdu na wc
Doplňuji:
asi nejsem pravá dáma

anonym

To já zase slyšívám" jdu se vychca…

kropitko

já říkám z legrace, že jdu na pány, jelikož to známá používá pravidelně,,,tedy ona říká,," Jdu na dámy", no a já jí odpovídám,,,no to já jdu na pány,,,

ReHu

Já to taky nepoužívám.
Říkám třeba, že si odskočím, že jsem za chvíli zpátky apod. Někdy z legrace, že si jdu přepudrovat nos. To třeba na loděnici, když je akce 🙂.