Šefčík

Použití slova „facebook“ na prop. plakátech, fráze „Najdete nás na facebooku.“??

Dobrý den, můžete mi poradit? Potřeboval by (pro nekomerční účely) vytisknout a nechat vylepit pár desítek plakátů. Iniciativa, kterou takto chceme podpořit má zatím pouze stránku na facebooku a tak by bylo potřeba na ni odkázat na zmíněných plakátech. Je možné bez zvláštního souhlasu použít frázi: „Najdete nás na facebooku“, nebo „Navštivte náš profil na facebooku.“ je to právně v pořádku? Nejde zde o logo FB, ale jen to slovo.

Odpovědi
Nespi

Ano, tu frázi lze použít.