ptáč

Použití peněz za nějakou práci je odfláknutí její hodnoty?

Za obložení malé koupelny vyúčtuji 5000,–. Přitom investor vlastní kapesní minidisc Sony, kterého se nechce zbavit. Mám se zbavit svého drahého času, abych něco dělal proto, že si za peníze koupím něco zcela jiného? Minidisc se už nevyrábí.
Nebo; milionář vlastnící televizní střižnu a 2 baráky a 2 vinné sklepy a bůhví co ještě za krámy není schopen pro rekonstrukci takového sklepu obětovat 800 korun za kladku. Moje navíc vynaložené úsilí za tahání namíchaných malt v kýblech tahaných přes schody a dřina vyplatí penězi, jako by pro něj neznamenaly víc, než mávnutím plácačky na mouchy. Jde tedy o to, vsazené do otázky, nebo o ukázku nepartnerské spolupráce?

Odpovědi
gecco

Teda – to je mazec…!
😉

Emefej

Velmi zajímavé. Na co se vlastně ptáš?

zjentek

konečně otázka, které rozumím. Dvě mouchy jednou ranou plácačky- když už tedy nechce utrácet v krámu s kladkama pro sklepy, tak proč mu tu koupelnu neobložíš za ten minidisc?

ptáč

zjentek, jeho minidisc je mu vším, nechce ho prodat.