Retko

Pouziti IDM pri kazdem stahovani

Pouzivam Firefox, a ne vzdy se mi otevre IDM pri stahovani. Casto se otevrira ten programek od firefoxu.
Da se nejak udelat aby se IDM oteviral porad? Aniz bych klikal pravym :)

Nejlepší odpověď
kenyrts

Když se otevře IDM a záložka možnosti,tak v obecných je nastaveni integrace programu do prohlížečů,tak je třeba zatrhnout i Firefox,též zatrhnout progresivní integraci do prohlížeče.